KONST / Oljemålningar / Ram 4151057
*
nr 415 1057
Ram
med marin olja sk, 53x73
Utrop:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 5 juni 2006
kl 16:00:00
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: marin olja sk oljemålningar ram
-
3006 Crèmekoppar
9 st, blandade modeller, bladn annat Kunglig Dansk..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:27
-
9122 Färgetsningar
3 st, Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:04
-
3161 Fat
1800-/1900-tal, Rörstrand, sachsiskt mönster. Läng..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:50
-
3044 Fat
Gustavsbergs Studio, signerad med Studiohanden, fa..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:21
-
3001 Fat
med hund, Ekeby. Diameter: 16,5 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:02
-
3016 Figuriner
2 st. Glaserad keramik, Hästar Upsala Ekeby. Höjd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:59
*
Ram
nr 415 1057
Ram
med marin olja sk, 53x73
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Sista tid för bud online: |
måndag 5 juni 2006 |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: marin olja sk oljemålningar ram
-
3006 Crèmekoppar
9 st, blandade modeller, bladn annat Kunglig Dansk..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:27 -
9122 Färgetsningar
3 st, Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:04 -
3161 Fat
1800-/1900-tal, Rörstrand, sachsiskt mönster. Läng..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:50
-
3044 Fat
Gustavsbergs Studio, signerad med Studiohanden, fa..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:21 -
3001 Fat
med hund, Ekeby. Diameter: 16,5 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:02 -
3016 Figuriner
2 st. Glaserad keramik, Hästar Upsala Ekeby. Höjd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:59